• 100 lat niepodległości
  • 20 lat Powiatu
ZMIANA GODZIN DYŻURU W PUNKCIE NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ W WILAMOWICACH W DNIU 2 LISTOPADA 2018 r.
Dnia 2.11.2018 r. ( piątek) w związku ze skróconym czasem pracy Centrum Zachowania Dziedzictwa Kulturowego w Wilamowicach, ul. Paderewskiego 3 – nieodpłatna pomoc prawna będzie udzielana w godzinach 9:00-13:00.

REJESTRACJA POJAZDÓW
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od 10.09.2018 r. będą prowadzone prace remontowe w pomieszczeniach REJESTRACJI POJAZDÓW znajdujących się w Bielsku-Białej, wobec czego obsługa Klientów będzie realizowana w następujących pomieszczeniach:
Pokój nr 9 (parter – stanowiska PRAW JAZDY) – ODBIÓR DOWODU REJESTRACYJNEGO, ZGŁOSZENIE ZBYCIA (inne – wg listy wywieszonej na parterze),
Sala nr 122 (I piętro) – REJESTRACJA POJAZDÓW i POZOSTAŁE SPRAWY.
BILETY BĘDĄ WYDAWANE NA PARTERZE
Informujemy również, że w tym okresie nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.
Za utrudnienia przepraszamy.

Wojciech Pilarz coraz bliżej Olimpiady

25 Kwi 2018

Wojciech Pilarz kajakarz MKS Czechowice Dziedzice (trener klubowy Jakub Cebula) wywalczył jedną kwalifikację olimpijską dla Polski. Podczas rozgrywanych w Barcelonie światowych eliminacji zajął on 6 miejsce ty samym zdobył przepustkę na Światowe Igrzyska Młodzieżowe które odbędą się w dniach 11-14 10 2018 w Buenos Aires (Argentyna). Europa dysponowała jedynie 6 miejscami w poszczególnych konkurencjach. Przy udziale ponad 120 zawodników z 62 państw Wojtek zajął 6 miejsce w świecie i 5 w Europie wynik ten zasługuje na szczególne uznanie. Gratulacje. Przypomnijmy, że młody kajakarz z Czechowic Dziedzic w br. na powiatowej gali sportu został uhonorowany przez Starostę Bielskiego Andrzeja Płonkę jako nasza nadzieja olimpijska. Oby tak się stało.

JJ