• 100 lat niepodległości
  • Dożynki
UMAWIANIE WIZYT
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od
21.08.2018 r. do 28.09.2018 r. nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.

Wojciech Pilarz coraz bliżej Olimpiady

25 Kwi 2018

Wojciech Pilarz kajakarz MKS Czechowice Dziedzice (trener klubowy Jakub Cebula) wywalczył jedną kwalifikację olimpijską dla Polski. Podczas rozgrywanych w Barcelonie światowych eliminacji zajął on 6 miejsce ty samym zdobył przepustkę na Światowe Igrzyska Młodzieżowe które odbędą się w dniach 11-14 10 2018 w Buenos Aires (Argentyna). Europa dysponowała jedynie 6 miejscami w poszczególnych konkurencjach. Przy udziale ponad 120 zawodników z 62 państw Wojtek zajął 6 miejsce w świecie i 5 w Europie wynik ten zasługuje na szczególne uznanie. Gratulacje. Przypomnijmy, że młody kajakarz z Czechowic Dziedzic w br. na powiatowej gali sportu został uhonorowany przez Starostę Bielskiego Andrzeja Płonkę jako nasza nadzieja olimpijska. Oby tak się stało.

JJ