• 100 lat niepodległości
Za utrudnienia przepraszamy.

REJESTRACJA POJAZDÓW
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od 10.09.2018 r. będą prowadzone prace remontowe w pomieszczeniach REJESTRACJI POJAZDÓW znajdujących się w Bielsku-Białej, wobec czego obsługa Klientów będzie realizowana w następujących pomieszczeniach:
Pokój nr 9 (parter – stanowiska PRAW JAZDY) – ODBIÓR DOWODU REJESTRACYJNEGO, ZGŁOSZENIE ZBYCIA (inne – wg listy wywieszonej na parterze),
Sala nr 122 (I piętro) – REJESTRACJA POJAZDÓW i POZOSTAŁE SPRAWY.
BILETY BĘDĄ WYDAWANE NA PARTERZE
Informujemy również, że w tym okresie nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.
Za utrudnienia przepraszamy.

Festiwal Modeli Kartonowych

21 Cze 2018

Wszystkich fanów modelarstwa oraz motoryzacji zachęcamy do udziału w VI Festiwalu Modeli Kartonowych i Plastikowych IKAR 2018, który rozpocznie się już w najbliższy piątek tj. 22 czerwca w Filii w Mazańcowicach Gminnego Ośrodka Kultury w Jasienicy.  Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął starosta bielski Andrzej Płonka oraz wójt Gminy Jasienica Janusz Pierzyna.

W ramach festiwalu odbędzie się konkurs festiwalowy, wystawa oraz giełda modelarska.

Imprezą towarzyszącą wydarzeniu będzie Zlot Samochodów Zabytkowych.

Więcej informacji w załączonym plakacie.

Zobacz Plakat