• 100 lat niepodległości
  • 20 lat Powiatu
ZMIANA GODZIN DYŻURU W PUNKCIE NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ W WILAMOWICACH W DNIU 2 LISTOPADA 2018 r.
Dnia 2.11.2018 r. ( piątek) w związku ze skróconym czasem pracy Centrum Zachowania Dziedzictwa Kulturowego w Wilamowicach, ul. Paderewskiego 3 – nieodpłatna pomoc prawna będzie udzielana w godzinach 9:00-13:00.

REJESTRACJA POJAZDÓW
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od 10.09.2018 r. będą prowadzone prace remontowe w pomieszczeniach REJESTRACJI POJAZDÓW znajdujących się w Bielsku-Białej, wobec czego obsługa Klientów będzie realizowana w następujących pomieszczeniach:
Pokój nr 9 (parter – stanowiska PRAW JAZDY) – ODBIÓR DOWODU REJESTRACYJNEGO, ZGŁOSZENIE ZBYCIA (inne – wg listy wywieszonej na parterze),
Sala nr 122 (I piętro) – REJESTRACJA POJAZDÓW i POZOSTAŁE SPRAWY.
BILETY BĘDĄ WYDAWANE NA PARTERZE
Informujemy również, że w tym okresie nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.
Za utrudnienia przepraszamy.

Tour de Pologne

31 Lip 2018

W dniach 7.08 – 8.08 br po drogach Powiatu Bielskiego przebiegać będą dwa etapy wyścigu kolarskiego Tour de Pologne.

W związku z przejazdem kolarzy należy liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym na terenie gmin:

07.08.br Etap 4 Jaworzno – Szczyrk – miasto,gmina Wilamowice, Porąbka, Buczkowice, Szczyrk.

08.08.br – Etap 5 Wieliczka – Bielsko Biała – miasto Bielsko –Biała.

Szczegółowe informacje o przebiegu trasy i harmonogramy czasowe przejazdu kolarzy w załącznikach lub na stronie internetowej wyścigu, www.tourdepologne.pl

Od 5.08 – 08.08.br KWP Policji w Katowicach uruchomi infolinię pod którą kierowcy i osoby zainteresowane będą mogły uzyskać informację o występujących utrudnieniach.

Numery infolinii: 32 200 1988 , 32 200 1684