• 100 lat niepodległości
  • Dożynki
UMAWIANIE WIZYT
UWAGA!!!
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej uprzejmie informuje, że w okresie od
21.08.2018 r. do 28.09.2018 r. nie będzie możliwe umawianie wizyt do REJESTRACJI POJAZDÓW w Bielsku-Białej.

Dobre występy lekkoatletów z Czechowic - Dziedzic

06 Sie 2018

W Chorzowie odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży- Mistrzostwa Polski U18. Do udziału w tej imprezie zakwalifikowało się 3 lekkoatletów MKS Czechowice-Dziedzice Jakub Pająk, Julia Marek, Miłosz Kuś. Ich występy można zaliczyć do bardzo udanych. I tak

Jakub Pająk obronił tytuł Mistrza Polski z roku ubiegłego i zwyciężył w biegu na 400 m w czasie nowego rekordu życiowego: 48.17 sek.

Jakub dostąpił zaszczytu zapalenia znicza olimpijskiego podczas ceremonii otwarcia Mistrzostw. Przypomnijmy, że niespełna miesiąc temu wywalczył on brązowy medal Mistrzostw Europy w sztafecie szwedzkiej.

Julia Marek wystąpiła w biegu na 400 m przez płotki oraz 100 m ppł. W biegu na 100 m ppł Julia pobiła dwukrotnie swój rekord życiowy, który ostatecznie wyniósł: 14.56 sek i dał 5 miejsce w finale B.

Miłosz Kuś reprezentował nasz klub w biegu na 400 m przez płotki. W eliminacjach pobił swoją życiówkę o blisko sekundę i tylko 0,006 sek zabrakło mu do finału A. Występując w finale B zajął ostatecznie 5 miejsce. Miłosz będzie miał okazję wystąpić jeszcze w przyszłym roku na MP U18, gdyż jest dopiero pierwszy rok w tej kategorii wiekowej. Wyróżnieniem dla zawodnika była możliwość reprezentowania naszego województwa w ceremonii otwarcia Mistrzostw.

Serdecznie gratulujemy młodym lekkoatletom.

J.J.