Konkurs Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego

02 Kwi 2019

Zarząd Województwa Śląskiego wraz ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich SARP Oddziałem w Katowicach oraz Towarzystwem Urbanistów Polskich Oddziałem Śląskim serdecznie zapraszają do udziału w jubileuszowej XX edycji konkursu Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego. Konkurs ma na celu nagrodzenie realizacji urbanistycznych i architektonicznych kształtujących przestrzenie publiczne w naszym regionie, a jego główną ideą jest promocja rozwoju i zmian jakościowych przestrzeni publicznej, które przyczyniają się do wzrostu atrakcyjności i konkurencyjności całego regionu.

Termin składania zgłoszeń do konkursu upływa dnia 30 czerwca 2019 r. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi jesienią podczas uroczystej konferencji.

Szczegółowe informacje o konkursie Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2019 wraz z  jego regulaminem, kartą zgłoszeniową i harmonogramem wydarzeń towarzyszących można znaleźć na  stronie internetowej: http://npp.slaskie.pl/.

(MWZ)