• Londzin

Zapraszamy do konkursu fotograficznego

03 Kwi 2019

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego „Beskidy w kadrze zatrzymane”. W konkursie biorą udział prace wykonane na terenie Beskidu Małego, Śląskiego, Żywieckiego, a także miasta Bielska-Białej i powiatu bielskiego. Tegoroczne kategorie to: Pejzaże oraz Architektura i dziedzictwo kulturowe.

Prace konkursowe należy składać w Biurze Oddziału PTTK „Podbeskidzie”
w Bielsku-Białej, ul. Wzgórze 9, 43-300 Bielsko-Biała z dopiskiem „Konkurs fotograficzny”. Termin składania prac upływa 23 sierpnia 2019 r. Szczegółowe informacje zawarte zostały
w regulaminie dostępnym na stronach internetowych www.przewodnicy.beskidy.pl, www.um.bielsko.pl. oraz www.powiat.bielsko.pl

Organizatorami konkursu są: Miasto Bielsko-Biała, Powiat Bielski oraz Beskidzkie Koło Przewodników Turystycznych im. St. Czerneleckiego działające przy Oddziale PTTK „Podbeskidzie” w Bielsku-Białej.

Najlepsze prace fotograficzne prezentowane będą na wystawie w Książnicy Beskidzkiej. Przewidziano także atrakcyjne nagrody.

Tak więc „zatrzymujmy” i promujmy nasze BESKIDY w fotograficznym kadrze.