• Londzin
  • Sportowy „teatr” powiatu bielskiego wkracza w nowy sezon
  • Nagrodzono twórców i animatorów kultury
UWAGA!
Informujemy, iż od dnia 01 kwietnia 2019 r. dyżury punktów
nieodpłatnej pomocy prawnej w Powiecie Bielskim
przypadające w dni wolne od pracy nie będą odpracowywane.

Samorządowcy - siatkarze

09 Kwi 2019

X Powiatowy Turniej Siatkarski wypełnił kolejną samorządową i sportową kartę w historii powiatu bielskiego. Puchar Starosty Bielskiego Andrzeja Płonki powędrował ponownie do Kóz Ponownie gdyż jest to kolejna wygrana samorządowców z najliczniejszej polskiej wioski czyli Kóz. W składzie tej mistrzowskiej drużyny na parkiecie przez cały czas grały trzy panie i trzech panów. Jak widać w tym przypadku parytet pomógł i „kozianie” stracili tylko jednego seta w całym  turnieju. Oto skład mistrzowskiej drużyny: Małgorzata Bednarz, Dorota Hałat,  Katarzyna Kasiuba, Klaudia Kipping-Znamirowska, Kastura Łukasz, Aurelian Malik, Wojciech Jarosz, Janusz Łopadczak.

Statuetkę dla najlepszej zawodniczki turnieju odebrała wspomniana Katarzyna Kasiuba, a w gronie mężczyzn najlepszym zawodnikiem wybrany został Wojciech Gąsiorek z drużyny wicemistrzów – Gminy Porąbka. Kolejne miejsca zajęli samorządowcy z gmin: Bestwina, Czechowice - Dziedzice, Wilkowice oraz drużyna Powiatu Bielskiego.

W wilkowickiej hali, gdzie odbywały się rozgrywki, puchary i statuetki zawodnikom wręczali: Grzegorz Gabor – Członek Zarządu Powiatu, który gratulował zwycięzcom i  uczestnikom turnieju, organizator zawodów, specjalista ds. sportu Starostwa Powiatowego – Czesław Pszczółka oraz  redaktor naczelna Mój Powiat Alina Macher.

Specjalne wyróżnienie za pomoc przy dziesięciu edycjach samorządowego turnieju otrzymał Marek Kubica, dyrektor GOSiR w Wilkowicach.

JJ

foto: beskidzka24.pl