Święto biało - czerwonej

30 Kwi 2019

Rok 2019 dla historii polskiej flagi jest wyjątkowy. 2 maja obchodzimy 15-lecie uchwalenia Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej, a 1 sierpnia setną rocznicę uchwalenia przez Sejm Ustawodawczy niepodległej Polski ustawy o godle i barwach Rzeczypospolitej Polskiej. To nie jedyne rocznice, które na stałe wpisały się w historię Polski.

Pierwszego maja będziemy obchodzić będziemy także 15 rocznicę wstąpienia do Unii Europejskiej, a dwa dni później piękne Święto Konstytucji 3 maja.

Biało-czerwone barwy od lat  łączą wszystkich Polaków, wyróżnia nas bardzo silne poczucie tożsamości narodowej, przywiązanie do biało-czerwonych barw. Flaga towarzyszy nam we wszystkich ważnych chwilach, podniosłych uroczystościach, w momentach wzruszeń i radości. Na nadchodzące majowe święta wywieśmy biało czerwone flagi.