• Londzin

Wsparcie dla edukacji - zapraszamy na spotkanie informacyjne

20 Maj 2019

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej zaprasza na:Spotkanie informacyjne pt.:  Wsparcie dla EDUKACJI – założenia konkursu 11.1.4 Poprawa efektywności kształcenia ogólnego – ze szczególnym uwzględnieniem kryteriów wyboru i innych istotnych wymagań konkursowych.

Zapraszamy przedstawicieli szkół oraz organów prowadzących szkoły, funkcjonujących na terenach wiejskich, które planują realizować projekty edukacyjne współfinansowane ze środków funduszy unijnych w zakresie edukacji.

Organizator:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bielsku-Białej

Termin i miejsce spotkania:
Termin spotkania: 12 czerwca 2019 r.
Rejestracja w godzinach: 9.30-10.00
Godz. spotkania: 10.00 – 13.00
Miejsce: Lokalny Punkt Informacyjny w Bielsku-Białej, ul. Cieszyńska 367 (sala konferencyjna II piętro)

Tematyka spotkania:

Tematyka spotkania skupia się na ogłoszonych obecnie konkursie z poddziałania 11.1.4 Poprawa efektywności kształcenia ogólnego. Omówione zostaną:

• założenia dokumentacji konkursowej – ze szczególnym uwzględnieniem możliwych działań, kryteriów wyboru i wskaźników projektu;
  • budżet projektu – wybrane zagadnienia – koszty kwalifikowane ze szczególnym uwzględnieniem wytycznych kwalifikowalności wydatków.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o wypełnienie  formularza rekrutacyjnego i przesłanie go na następujący adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warunkiem uczestnictwa będzie otrzymanie potwierdzenia drogą e-mail.

Udział w spotkaniu  jest BEZPŁATNY