• CZECHOWICE-DZIEDZICE
  • Obradowało XVIII Zgromadzenie Ogólne Związku Powiatów Polskich
  • BUCZKOWICE
  • PORĄBKA
  • SZCZYRK
  • JAWORZE
  • JASIENICA
  • KOZY
  • WILAMOWICE
  • WILKOWICE
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Londzin
  • „Święto słowa” w Pałacu Czeczów w Kozach rozstrzygnięte!
  • Wyjątkowy koncert laureatów SAGA podczas Święta Powiatu Bielskiego!
  • Królowały potrawy wielkanocne!
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

34 medale kajakarzy z czechowickiego MKS - u

26 Cze 2019

W niedzielę 23.06 na katowickim akwenie Trzy Stawy odbyły się Otwarte Mistrzostwa Śląska w sprincie kajakowym Zawodnicy ścigali się na dystansie 500m, a dzieci z rocznika 2009 i młodsze na dystansie 200m. Liczna grupa kajakarzy, bo 30 zawodników z czechowickiego MKS-u wywalczyła aż 34 krążki, z czego 16 razy uzyskali tytuł Mistrzów Śląska, zdobyli 8 srebrnych medali i 10 brązowych.

 

Mistrzami Śląska zostali:

Kacper Grzechnik K1 młodzików 06

Paulina Kufel C1 młodziczek

Dawid Byrdek K1 seniorów

Jagoda Firganek MK1 dziewcząt

Patryk Stanoch-Dawid Kluka-Bartosz Witoszek-Igor Puzoń K4 chłopców

Dawid Janusz K1 juniorów młodszych

Natalia Grzechnik-Julia Czech K2 juniorek mł.

Igor Puzoń C1 chłopców

Franciszek Potwora C1 młodzików

Jagoda Firganek-Nikola Kufel-Maja Żaczek-Amelia Cudnik K4 dziewcząt

Bartosz Witoszek MK1 chłopców

Julia Czech K1 juniorek młodszych

Dawid Byrdek-Dominik Starowicz K2 seniorów

Dawid Janusz-Jakub Wizner K2 juniorów

Igor Drewniak-Jan Paszek K2 juniorów mł.

Igor Drewniak-Jan Paszek-Dawid Janusz-Oliwier Kluka K4 mężczyzn

Medale srebrne zdobyli:

Igor Drewniak K1 juniorów młodszych

Bartosz Wizner C1 młodzików

Patryk Stanoch MK1 chłopców

Natalia Grzechnik K1 juniorek młodszych

Nikola Kufel MK1 dziewczynek 200m

Dawid Kluka-Bartosz Witoszek K2 chłopców

Kacper Bąk-Oliwier Kluka K2 juniorów mł.

Wioletta Kupczewska K1 młodziczek

Medale brązowe zdobyli:

Julia Firganek-Wioletta Kupczewska K2 młodziczek

Dominik Starowicz K1 seniorów

Jan Paszek K1 juniorów młodszych

Maja Żaczek-Nikola Kufel K2 dziewcząt

Maja Żaczek MK1 dziewczynek 200m

Patryk Stanoch-Filip Żurek K2 chłopców

Bartosz Wizner-Franciszek Potwora C2 młodzików

Łukasz Machalica MK1 chłopców 200m

Wioletta Kupczewska-Julia Firganek-Anna Przybyła-Paulina Kufel K4 kobiet

Kacper Grzechnik-Maksymilian Kozik-Franciszek Potwora-Bartosz Wizner K4 młodzików

IVm:

Anna Przybyła-Jagoda Firganek K2 młodziczek

Jakub Wizner K1 juniorów

Oliwier Kluka K1 juniorów młodszych

Igor Puzoń-Paulina Kufel C2 młodzików

Vm:

Kacper Bąk K1 juniorów młodszych

Julia Firganek K1 młodziczek

Bartosz Szwedka MK1 chłopców

Szymon Witkowski MK1 chłopców 200m

VIm:

Maksymilian Kozik K1 młodzików 05

VII:

Filip Żurek MK1 chłopców

Anna Przybyła K1 młodziczek

VIIIm:

Szymon Witkowski-Bartosz Szwedka K2 chłopców

Trenerzy: Magdalena Żaczek, Krzysztof Kluka, Jan Pinczura, Jakub Cebula

Wszystkim serdecznie gratulujemy