UWAGA!
16.08.2019 - nieczynne

Konkurs Firma Roku 2019

08 Lip 2019

Prezydent Miasta Bielska-Białej, Starosta Bielski oraz Prezes Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej mają zaszczyt zaprosić wszystkich przedsiębiorców do udziału w kolejnej, jubileuszowej X edycji konkursu Firma Roku 2019.

Gospodarczy potencjał jest siłą napędową każdego regionu, dlatego chcąc uhonorować najlepszych przedsiębiorców z miasta Bielska-Białej oraz powiatu bielskiego już po raz dziesiąty podjęta została inicjatywa organizacji konkursu Firma Roku 2019, pod hasłem "Samorządy Przedsiębiorcom". Tytuł Firma Roku promuje szczególnie aktywne i dynamiczne firmy. Jest wyrazem uznania ze strony samorządów terytorialnych dla ich wiodącej roli w rozwoju regionalnym. Laureaci konkursu to przedsiębiorstwa, które z uwagi na swoją atrakcyjną ofertę oraz silną pozycję na rynku nie tylko kreują własny pozytywny wizerunek, ale mają znaczący wpływ na reputację swej gminy, powiatu, regionu.

Nagrodą w konkursie jest przyznanie tytułu "Firma Roku 2019" oraz statuetki Dedala, której autorem jest bielska artystka Lidia Sztwiertnia.

Kapituła konkursu złożona z Prezydenta Miasta Bielska-Białej Pana Jarosława Klimaszewskiego, Starosty Bielskiego Pana Andrzeja Płonki oraz Prezesa Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej Pana Janusza Targosza, przyzna nagrody w kategoriach: Firma Roku 2019 Miasta Bielska-Białej, Firma Roku 2019 Ziemi Bielskiej, oraz nagrodę specjalną - Złotego Dedala 2019 dla najlepszej firmy subregionu południowego.

Do konkursu swoje kandydatury mogą zgłaszać mikro, małe, średnie oraz duże firmy działające na terenie miasta Bielska-Białej oraz powiatu bielskiego. Zgłoszenia można składać poprzez e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pocztą lub osobiście w siedzibie Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, ul. Wzgórze 19 (II piętro), 43-300 Bielsko-Biała a także w Wydziale Promocji Miasta Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, Plac Ratuszowy 5, III piętro, pokój nr 302, 43-300 Bielsko-Biała oraz w Starostwie Powiatowym w Bielsku-Białej, ul. Piastowska 40, Biuro Podawcze lub pokój nr 310, 43-300 Bielsko-Biała, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 sierpnia br.

Aby zgłosić swój udział w konkursie przedsiębiorca zobowiązany jest do wypełnienia oraz podpisania Formularza Zgłoszeniowego. Szczegółowe informacje na temat X edycji konkursu Firma Roku 2019 znajdują się na stronach: www.cci.pl, www.um.bielsko.pl, www.starostwo.bielsko.pl.

Gala Finałowa konkursu Firma Roku 2019 oraz wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się w dniu 8 października (wtorek) br., w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej przy ul. 1 Maja 1.

Przedsiębiorco nie zwlekaj!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i weź udział w konkursie Firma Roku 2019!

Formularz zgloszeniowy Firma Roku 2019

Informator Firma Roku 2019