Szukamy Perły Podbeskidzia

10 Lip 2019

W tym roku podsumowanie i gala 9 Kongresu Kobiet Podbeskidzia będą miały miejsce 28 września.

Pomysłodawczynią i główną organizatorką Kongresu jest Mirosława Nykiel posłanka na Sejm RP. Gala odbędzie się o godzinie 17.00 w sali Pod Orłem (ul. 11 Listopada 60/62) w Bielsku-Białej. Dla uczestniczek Kongresu i zaproszonych gości wystąpi Sonia Bohosiewicz – aktorka, piosenkarka, artystka kabaretowa z koncertem pt. „10 sekretów Marilyn Monroe”.

Przypomnijmy: Kongres to coroczne wydarzenie, mające kilka towarzyszących eventów, organizowanych przez Beskidzką Izbę Lekarską, Bielską Wyższą Szkołę im. Tyszkiewicza, Future Clinic, Studio Figura.

Od samego początku wzięło w nich udział ponad 10 tysięcy osób. Swoim występem Kongres uświetnili: Alicja Majewska, Urszula Dudziak, Maria Sadowska, Gosia Andrzejewicz, zespół Future Folk.

Gościem Kongresu byli znana dziennikarka Katarzyna Bosacka, a także ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce.

Wybrano 6 laureatek prestiżowej nagrody – Perła Podbeskidzia, przyznawanej dla kobiet zaangażowanych w pracę społeczną i charytatywną w swoich Małych Ojczyznach.

Organizatorzy Kongresu Kobiet Podbeskidzia szukają kobiet wyjątkowych, które działają bezinteresownie na rzecz drugiego człowieka i proszą o zgłaszanie kandydatur.

Jeżeli znasz kobietę, która działa charytatywnie, angażuje się w pomoc innym, robi coś wyjątkowego lub sama tak działasz - zgłoś się. Szczegóły na stronie http://kobiety-podbeskidzia.pl/ w zakładce Perły Podbeskidzia.

To czas dla wyjątkowych kobiet.

/A. Macher/