Lato w Jasienicy

18 Lip 2019

Wójt Gminy Jasienica i Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy zapraszają na jubileuszowe XXV Lato w Jasienicy Dni Gminy Jasienica.

Impreza rozpocznie się w piątek 19 lipca o godzinie 20.30 koncertem zespołu rockowego „Coma”.

W sobotę o godzinie 11.00 zostanie rozegrany mecz LKS „Drzewiarz” Jasienica vs KKS Gwarek Ornontowice.

O godz.16.00 zagra Regionalny Zespół „Dudoski”, a uroczyste otwarcie imprezy „Lato w Jasienicy” nastąpi o godz.16.30.

W sobotę będzie można zobaczyć też pokaz sprawności bojowej żaków OSP z terenu gminy, wysłuchać koncertu popularnego i lubianego zespołu „Baciary”, a potem kabaretu „Rak”. Organizatorzy zapewniają też zabawę taneczną z zespołem „Preludium”.

W niedzielę o godzinie 13.00 – mecz Oldboje: „Drzewiarz” Jasienica vs „Kuźnia” Ustroń, o godz.15.00 koncert Zespołu Regionalnego „Jasieniczanka”, o 16.15 „Jerry Brass Band” z Bielksa – Białej, o godz.17.30 „Łobuzy”, a o 19.00 „Czadoman”.

Dni Jasienicy kończą się zabawą taneczną z zespołem „Silesian Tyrol Band”, który specjalizuje się w muzyce tyrolsko – bawarskiej, ale prezentuje również polskie utwory rozrywkowe, disco i przeboje biesiadne.

Zobacz Plakat

Plakat Jasienica