Otwarcie tras rowerowych ENDURO w Szczyrku!

29 Lip 2019

Już w najbliższą sobotę 3 sierpnia odbędzie się uroczyste otwarcie tras rowerowych ENDURO w Szczyrku. Szczyrk Mountain Resort odda do użytku dwie pierwsze ścieżki rowerowe. Będą to jednokierunkowe ścieżki Enduro typu singletrack, malowniczo poprowadzone przez lasy otaczające tutejsze stoki narciarskie. Dojazd do ścieżek będzie możliwy koleją gondolową na Halę Skrzyczeńską. Oddawane do użytku ścieżki mają 8,5 km długości. Zostały oznaczone kolorami zgodnie z ich stopniem trudności.

• Trasa niebieska dla początkujących i średniozaawansowanych rowerzystów posiada wiele elementów ułatwiających przejazd, takich jak wyprofilowane bandy. Kończy się przy dolnej stacji gondoli.
  • Trasa czerwona przeznaczona dla riderów dobrze radzących sobie w naturalnym terenie, najeżona przeszkodami takimi jak korzenie czy duże różnice wysokości. Kończy się przy dolnej stacji na Solisku, skąd ulicą można zjechać w dół w kierunku gondoli.

Osoby nie posiadające rowerów bądź chcące przetestować najnowsze modele z kolekcji TREK zapraszamy pod dolną stację gondoli. Czekać tam będą przygotowane do jazdy wszystkie górskie modele tej amerykańskiej marki. Dokładny program otwarcia ścieżek, znajdować się będzie na stronie www.szczyrkowski.pl

Serdecznie Zapraszamy do Szczyrku!

(info: www.szczyrkowski.pl)