Konkurs plastyczny „Magia Beskidów”

25 Wrz 2019

Serdecznie zapraszamy uczniów, wychowanków z placówek oświatowych do udziału w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Magia Beskidów” organizowanym przez Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej „ART.” w Czechowicach-Dziedzicach i Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej pod patronatem Starosty Bielskiego.

W załączeniu regulamin konkursu oraz oświadczenia/zgody dla rodziców i dyrektorów.

Regulamin niniejszego konkursu będzie dostępny na stronie internetowej www.popp-art.eu i profilu Facebook POPP „ART.”

Informacje dotyczące konkursu można także uzyskać pod numerem telefonu: 32 215 32 97.

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież z Państwa placówek do udziału w konkursie i bardzo liczymy na Państwa uczestnictwo.

Dyrekcja i nauczyciele

Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej „ART.”

w Czechowicach-Dziedzicach

Załącznik nr 1 do regulaminu _orzeł biały