Kolejne sukcesy młodych badmintonistów

26 Wrz 2019

W Imielinie odbył się międzynarodowy turniej badmintona Polish Youth International 2019. Nie mogło zabraknąć naszych zawodników Ala Dubiel, Maksymilian Piekarczyk, Grzegorz Paperz, Tymoteusz Wiercigroch, Christian Toczek, Piotr Babicz, Maciej Babicz, Tymoteusz Stefaniuk i Patryk Kramarczyk. Ala zwyciężyła w grze pojedynczej U9 i zajęła drugie miejsce w grze podwójnej. Jej brat Karol zwyciężył w kategorii U11 zarówno w grze pojedynczej jak i podwójnej z Patrykiem Kramarczykiem. Patryk dorzucił brąz w grze pojedynczej. Dwa brązowe medale padły łupem Christiana Toczka w kat.U13 - w grze pojedynczej i podwójnej z Tymkiem Wiercigrochem. Brązowy medal  trafił również do Maćka Babicza w grze podwójnej U15. Młodym zawodnikom gratulujemy.

JJ