Konferencja prasowa w Szpitalu Pediatrycznym

11 Paź 2019

Dzisiaj w Szpitalu Pediatrycznym zorganizowano konferencję prasową, w której udział wzięli starosta bielski Andrzej Płonka i dyrektor Szpitala Pediatrycznego w Bielsku – Białej Ryszard Odrzywołek.

Zaproszenie do udziału w konferencji przyjęli wszyscy dziennikarze mediów lokalnych.

Spotkanie poświęcono aktualnej, bieżącej sytuacji ekonomicznej i społecznej w tej placówce, w tym relacji międzyludzkich.

Starosta i dyrektor Szpitala odpowiedzieli na wiele pytań, wątpliwości i sygnałów, które ukazały się w prasie i na forach internetowych.

Wielokrotnie podkreślali, że szpital pracuje i funkcjonuje normalnie, przyjmuje pacjentów bez żadnych zakłóceń, nie ma zagrożenia kadrowego i ekonomicznego oraz żadnych przesłanek o ograniczaniu pracy jego oddziałów.

/A. Macher/