„ UWAGA ! Zmiana godzin dyżurów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w dniach 24, 27 i 31 grudnia.”

Zobacz zmiany godzin w punktach Nieodpłatnej Pomocy Prawnej

Udany weekend badmintonistów

19 Lis 2019

Bardzo udane starty mieli w miniony weekend  badmintoniści Beskidzkiego Klubu Badmintona SET. Julia Piwowar zwyciężyła w międzynarodowym turnieju FZ Forza Slovak Youth U17 w słowackim Trenczynie (w grze podwójnej z Anną Czuchrą UKS Unia Bieruń). Natomiast debel Jacob Toczek / Michał Szczypka wywalczyli medal brązowy. Przypomnijmy, że grali w kategorii starszej (wszyscy są jeszcze Młodzikami U15), tym bardziej takie wyniki ogromnie cieszą.

Zwycięstwo odniosła także najmłodsza zawodniczka w Klubie Alicja Dubiel - zwyciężyła w grze pojedynczej U9 podczas międzynarodowego turnieju Mini Silesia Cup w Głubczycach.

Natomiast brązowe medale padły łupem Piotra Babicza (w grze mieszanej z Julią Piaskowską UKS Sokół Ropczyce) oraz Tymoteusza Stefaniuka (w grze podwójnej z Mikołajem Krystkiem UKS Orbitek Straszęcin) podczas krajowego turnieju Podkarpacki Cup w Żyrakowie.

Młodym badmintonistom i ich trenerom gratulujemy.

JJ