„ UWAGA ! Zmiana godzin dyżurów Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w dniach 24, 27 i 31 grudnia.”

Zobacz zmiany godzin w punktach Nieodpłatnej Pomocy Prawnej

Jubileusz 35 – lecia pracy

07 Cze 2013

Starosta bielski Andrzej Płonka i wicestarosta bielski Grzegorz Szetyński oraz dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Społecznej Bolesław Pogwizd wraz z współpracownikami złożyli paniom gratulacje i wyrazy uznania. Dziękowali również za długoletnią, sumienną, trudną i odpowiedzialną pracę w pomocy społecznej. Obie panie w sektorze pomocy społecznej pracują od samego początku i są niekwestionowanym autorytetem w tej dziedzinie. Wizyta w Starostwie była również okazją do spotkania z kierownikami wszystkich Gminnych Ośrodków Pomocy Społecznej czyli tradycyjnej comiesięcznej narady na temat bieżących spraw, ale jubileusz nadał jej uroczysty i wyjątkowy wymiar.

/A.Macher/

{rokbox title=|Jubileusz 35 – lecia pracy :: Powiat Bielski| album=|myalbum|}images/2013/pcorjubil/*.jpg{/rokbox}