Wykaz Stowarzyszeń Kultury Fizycznej

1. Klub Sportowy "Górnik" Czechowice-Dziedzice
ul. Nad Wisłą 5, 43-502 Czechowice-Dziedzice

2. Klub Sportowy Judo Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 145, 43-502 Czechowice-Dziedzice

3. Miejsko Robotniczy Klub Sportowy Czechowice-Dziedzice
ul. Niepodległości 145, 43-502 Czechowice-Dziedzice  

4. Górnicze Stowarzyszenie Wędkarskie "Silesia" Czechowice-Dziedzice
ul. Boczna 3, 43-502 Czechowice-Dziedzice

5. Klub Sportowy "Invest" Godziszka
ul. Lipowska 97, 43-376 Godziszka

6. Jeździecki Klub sportowy "Czanki" Międzyrzecze
Międzyrzecze Górne 137, 43-392 Międzyrzecze Górne

7. Stowarzyszenie Sportowo-Rekreacyjne LZS "Sokół" Szczyrk
ul. Wypoczynkowa 9b, 43-370 Szczyrk

8. Komitet Organizacyjny Imprez Sportowych Szczyrk
ul. Plażowa8, 43-370 Szczyrk

9. Klub Sportowy "Halny" Godziszka
ul. Widokowa 66, 43-376 Godziszka

10. Klub Sportowy „Bestwinka” Bestwina
ul. Św Floriana 97, 43-512 Bestwina

11. Klub sportowy "Międzyrzecze"
Międzyrzecze 214, 43-392 Międzyrzecze

12. Klub sportowy "Spójnia" Landek
do kor. Jaworze ul. Średnia 333, 43-394 Rudzica

13. Beskidzki Klub Sportowy Tradycyjnego Karate "Keiko"
ul. Kołłątaja 3/13, 43-502 Czechowice–Dziedzice

14. LKS "Sokół" Buczkowice
ul. Lipowska 730, 43-374 Buczkowice

15. LKS "Klimczok" Bystra
ul. J. Fałata 14, 43-360 Bystra

16. LKS "Bestwina" 
ul. Podzamcze 18, 43-512 Bestwina

17. LKS "Czaniec" 
ul. Zagłębocze 9, 43-314 Czaniec

18. LKS "Pasjonat" Dankowice
ul. Sportowa 1, 43-331 Dankowice

19. LKS "Zamek" Grodziec 
ul. Dworska, 43-386 Świętoszówka Grodziec

20. LKS "Sokół" Hecznarowice 
ul. Górnicza 4, 43-330 Wilamowice Hecznarowice

21. LKS "Przełom" Kaniów 
ul. Batalionów Chłopskich 23, 43-514 Kaniów

22. LKS "Soła" Kobiernice 
ul. Sportowa 4, 43-316 Kobiernice

23. LKS „Orzeł” Kozy
ul. Przecznia 3, 43-340 Kozy                                                            

24. LKS "Ligota-Centrum" 
ul. Wapienicka, 43-518 Ligota

25. LKS „Zapora” Porąbka 
ul. Stadionowa 5, 43-313 Porąbka

26. LKS "Pionier" Pisarzowice 
ul. Sportowa 1, 43-332 Pisarzowice

27. LKS "Mazańcowice" 
Mazańcowice, 43-391 Mazańcowice

28. LKS "Wilamowiczanka" Wilamowice 
ul. Paderewskiego 17a, 43-330 Wilamowice

29. LKS "Sokół" Zabrzeg
ul. Stadionowa, 43-516 Zabrzeg

30. Ludowy Międzyszkolny Klub Tenisa Stołowego Szczyrk
ul. Szkolna 9, 43-370 Szczyrk

31. Miejskie Towarzystwo Sportowe "WINNER" Czechowice-Dziedzice
ul. Krasińskiego 2, 43 -502 Czechowice-Dziedzice

32. KS "SET" Mazańcowice 
Mazańcowice 884, 43–391 Mazańcowice

33. Klub Jazdy Konnej "SOLKA" Międzyrzecze Górne
ul. Wygrabowicka 484, 43-392 Międzyrzecze Górne

34. Stowarzyszenie Destination-Mountains
ul. Bławatków 28, 43-365 Wilkowice

35. Stowarzyszenie Football Project 
ul. Myśliwska 54, 43-384 Jaworze

36. Stowarzyszenie "Bieg po Zdrój" 
ul. Zdrojowa 218/1, 43-384 Jaworze

37. Polskie Stowarzyszenie Rozwoju Sportu, Infrastruktury Turystyki, Ochrony Środowiska "IF INFERNAL"
ul. Tetmajera Przerwy 15, 43-502 Czechowice-Dziedzice

38. Klub Sportowo-Rekreacyjny TKKF Szczyrk
ul. Dębowa 1, 43-370 Szczyrk

39. Stowarzyszenie Beskidzki Klub Badmintona
Mazańcowice 703, 43-391 Mazańcowice

40. Stowarzyszenie TEAM MB Szczyrk
ul. Radosna 5, 43-370 Szczyrk


UCZNIOWSKIE I PARAFIALNE KLUBY SPORTOWE

1. Uczniowski Klub Sportowy "Dziesiątka" Jaworze
ul. Wapienicka 10, 43-384 Jaworze

2. Uczniowski Klub Sportowy "Olimp" Mazańcowice
Mazańcowice 162, 43-391 Mazańcowice

3. Uczniowski Klub Sportowy „Dwójka” Kozy
ul. Przecznia 1, 43-340 Kozy

4. Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „Victoria” Kozy
ul. Pl. Ks. Kochaja 1, 43-340 Kozy

5. Uczniowski Klub Sportowy przy Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Nr 1 w Szczyrku
ul. Szkolna 9, 43-370 Szczyrk

6. Uczniowski Klub Sportowy "Orlik-Sokół" Szczyrk 
ul. Myśliwska 154, 43-370 Szczyrk

7. Uczniowski Klub Sportowy  „PTG-Sokół” Pisarzowice
ul. Św. Floriana28, 43-362 Pisarzowice

8. Uczniowski  Klub Sportowy  „Set” Kaniów 
ul. Batalionów Chłopskich 15, 43-514 Kaniów

9. Uczniowski Klub Sportowy „The Best” Bestwinka 
ul. Dworkowa 3, 43-512 Bestwinka

10. Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „GROM” Jasienica 
Jasienica 271, 43-385 Jasienica

11. Uczniowski Klub Sportowy „Millenium” Porąbka
ul. Rynek 1, 34-313 Porąbka

12. Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „LUKS" Zabrzeg
ul. K. Pytla 1, 43-516 Zabrzeg

13. Uczniowski Klub Sportowy „Dycha” Czechowic-Dziedzice
ul. Polna 33, Czechowice-Dziedzice

14. Uczniowski Klub Sportowy „Goruszka” Jaworze
ul. Szkolna, 43-384 Jaworze

15. Uczniowski Klub Sportowy COS „OLIMP” Szczyrk 
Plażowa 8, 43-370 Szczyrk

16. Uczniowski Klub Sportowy „DIAMENT” Czaniec
ul. K.K. Wojtyły 32, 43-354 Czaniec

17. Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy „Trójka” Czechowice-Dziedzice
ul. Łukasiewicza 37, 43-502 Czechowice-Dziedzice

18. Parafialny Klub Sportowy „ARKA-Wilamowice” 
ul. Paderewskiego 9, 43-330 Wilamowice

19. Uczniowski Klub Sportowy „Wojownik” Bestwina
ul. Szkolna 11, 43-512 Bestwina

20. Uczniowski Klub Sportowy „Grodziec” 
Grodziec 9, 43-386 Świętoszówka

21. Uczniowski Klub Sportowy „Orlik 2012” Czechowice-Dziedzice
ul. Traugutta 11, 43-502 Czechowice-Dziedzice

22. Uczniowski Klub Sportowy „Seido Karate” Czechowice 
ul. Podkępie 3, 43-502 Czechowice-Dziedzice

23. Uczniowski Klub Sportowy "Porąbka-Kozubnik"
ul. Kozubnicka 5, 43-353 Porąbka

24. Uczniowski Klub Sportowy „LOLEK” Kozy
ul. Jabłoniowa 18, 43-340 Kozy

25. Uczniowski Klub Sportowy „ALFA” Wilkowice 
ul. Kościelna 10, 43-365 Wilkowice

26. Uczniowski Klub Sportowy „Karate Kasai” Mazańcowice
43-391 Mazańcowice 141

27. Uczniowski Klub Sportowy im. „Rotuz-Bronów” Bronów
ul. Kolorowa 2, 43-502 Bronów



STOWARZYSZENIA KULTURY FIZYCZNEJ NIEPROWADZĄCE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

1. Gminny Ludowy Klub Sportowy „Sokół” Buczkowice                                                                                  
ul. Wyzwolenia 256, 43-374 Buczkowice

2. Klub Sportowy „Iskra” Rybarzowice                               
ul. Beskidzka 66, 43-378 Rybarzowice

3. Ludowy Zespół Sportowy „Beskid” Godziszka                                   
ul. Kalinowa 563, 43-376 Godziszka

4. Ludowy Klub Sportowy  "STRAŻAK" Zabrzeg 
ul. T. Gazdy 3, 43-516 Zabrzeg  

5. Miejski Klub Sportowy Czechowice- Dziedzice                       
ul. Sobieskiego 48, 43-502 Czechowice- Dziedzice

6. Klub Sportowy „Black Devils Sport Club”  Czechowice- Dziedzice 
ul. Górnicza 48, 43-502 Czechowice- Dziedzice

7. Klub Jazdy Konnej „Dzianet” Iłownica
Iłownica 35, 43-394 Rudzica

8. Klub Kolarski „MTB” Grodziec
Grodziec 144, 43-386 Świętoszówka

9.  Klub Jazdy Konnej „Lasowisko”  Roztropice
Roztropice 65, 43-394 Rudzica

10. Gminny Klub Sportowy „Czarni” Jaworze                                                      
ul. Koralowa 19, 43-384 Jaworze

11. Łuczniczy Klub Sportowy „X-Dziesięć” Jaworze
ul. Kalwaria 187, 43-384 Jaworze

12. Ludowy Klub Sportowy „Groń” Bujaków 
ul. Bielska 1a, 43-356 Bujaków

13. Międzygminny Klub Sportowy „Skrzyczne” Szczyrk 
ul. Szkolna 9, 43-370 Szczyrk

14. Klub Alpinistyczny przy Grupie Beskidzkiej GOPR Szczyrk 
ul. Dębowa 2, 43-370 Szczyrk

15. Gminny Ludowy Klub Sportowy “Wilkowice”                                                                        
ul. Samotna 12, 43-365 Wilkowice

16. Klub Szermierki Japońskiej „Renshudojo” Bystra 
ul. Pod Piekłem 1, 43-360 Bystra  

17. Klub Sportowy "Bystra" Bystra 
ul. Kowalska 18, 43-360 w Bystra 

18. Klub Sportowy "Buczkowice"
43-374 Buczkowice 

19. Klub Sportowy "Rudzica"
43-394 Rudzica 52

20. Klub Sportowy "Jaworze"
ul. Południowa 508, 43-384 Jaworze

21. Beskidzki Klub Sportowy Psich Zaprzęgów "Biały Wilk" Pisarzowice
ul. Jastrzębia 1, 43-332 Pisarzowice

22. Ludowy Klub Sportowy "Drzewiarz" Jasienica
ul. Orzechowa 139, 43-385 Jasienica

23. Klub Sportów Ekstremalnych "Nuestro Mundo" Szczyrk
Os. Honduraski 2, 43-370 Szczyrk

24. Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej "PASJA" Dankowice
ul. Sportowa 1, 43-331 Dankowice

25. Klub sportowo-Rekreacyjny Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej "Victoria" Stara Wieś
ul. Dolna 12, 43-330 Stara Wieś

26. Stowarzyszenie Sportów Siłowych "Benchpress" Kozy
ul. Bielska 17, 43-340 Kozy

27. Klub Sportowy Gminy Bestwina
ul. Krakowska 123, 43-340 Bestwina

28. Stowarzyszenie Akademia Boksu Stal Czechowice
ul. Legionów 100, 43-502 Czechowice-Dziedzice

29. Młodzieżowy Klub "WILKI" Wilkowice
ul. Szkolna 8A, 43-365 Wilkowice

30. Klub Sportowy "RootArt"
ul. Klonowa 28, 43-340 Kozy

31. Klub Rekreacyjno-Sportowy-Integracyjny "Bambini Sport" Czechowice-Dziedzice
ul. Węglowa 69/16, 43-502 Czechowice-Dziedzice

32. Klub Sportowy "Castingsport Beskidy" Godziszka
ul. Beskidzka 317, 43-376 Godziszka

33. Klub Sportowy "FOOTBALL ACADEMY" Czechowice-Dziedzice
ul. Łukasiewicza 2/13, 43-502 Czechowice-Dziedzice

34. Akademia Piłki Nożnej Strefa Football Bronów
ul. Miodowa 20A, 43-502 Bronów

35. Klub Sportowy "Strong Life" Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 145, 43-502 Czechowice-Dziedzice



OGNISKA TKKF

Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej "Żywioł"
Rynek 14, 43-330 Wilamowice


OKRĘGOWE ZWIĄZKI SPORTOWE

Beskidzki Okręgowy Związek Snowboardu
ul. Beskidzka 29, 43-370 Szczyrk

Śląski Okręgowy Związek Kickboxingu
ul. Spadzista 129, 43-384 Jaworze


ZWIĄZKI STOWARZYSZEŃ

Szczyrkowski Związek Stowarzyszeń Sportowych 
ul. Szkolna 9, 43-370 Szczyrk

FUNDACJE

1. Festiwal Biegów Górskich
ul. Beskidzka 48, 43-370 Szczyrk